Fala uderzeniowa w walce z haluksami i ostrogami piętowymi.

Stopy mogą wiele powiedzieć o człowieku, jego zdrowiu, dolegliwościach i stylu życia. Jeśli są zaniedbane i zniekształcone, nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale też bolą. Jak uniknąć problemu haluksów oraz ostróg piętowych i jak radzić sobie, kiedy już się pojawią?

Na załagodzenie tych oraz innych dolegliwości mamy skuteczny sposób - zabiegi przy wykorzystaniu radialnej fali uderzeniowej. Jako innowacyjna metoda przynosząca szybkie i długotrwałe rezultaty w terapii dolegliwości bólowych pacjentów, zyskuje coraz większą grupę zwolenników. Już po 2 lub 3 zabiegach 80% z pacjentów odczuwa znaczącą redukcję bólu lub jego całkowite ustąpienie.

 

Fala uderzeniowa w rehabilitacji

Fala uderzeniowa znajduje zastosowanie przede wszystkim jako innowacyjna metoda przynosząca szybkie i długotrwałe rezultaty w terapii dolegliwości bólowych pacjentów, zyskuje coraz większą grupę zwolenników.

Terapia falą uderzeniową często przynosi ulgę pacjentom, którym nie pomogły standardowe formy terapii. Dla większości chorych mogą stać się doskonałą alternatywą operacji, nie niosąc ze sobą działań niepożądanych. Zabieg z użyciem fali uderzeniowej jest intensywnie odczuwany przez pacjenta i charakteryzuje się wysoką skutecznością w granicach 80-90% przypadków.

Wskazania do terapii falą uderzeniową obejmują:

Fala uderzeniowa z elektrostymulacją w walce z cellulitem.

 „Skórka pomarańczowa” pojawiająca się na udach, pośladkach i na ramionach to przypadłość, z którą boryka się 80% kobiet. Komórki tłuszczowe powiększając się, uciskają naczynia układu krążenia. Nacisk zaburza transport substancji odżywczych i wydalanie z organizmu ubocznych produktów przemiany materii. W efekcie, tkanka łączna ulega stopniowemu włóknieniu.

Jakie są efekty?